O firmie Sokołowski
Daf Sokołowski

Firma HANDEL, TRANSPORT I SPEDYCJA ZDZISŁAW SOKOŁOWSKI specjalizuje się w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zapewniamy szybki i bezpieczny transport na terenie całej Polski i Europy. Do państwa dyspozycji oddajemy wykwalifikowany personel, który gwarantuje profesjonalne podejście do klienta. Naszą domeną jest szybkość działania oraz rzetelność w powierzonych nam zadaniach. Firma zajmuje się również robotami ziemnymi i usługami rolniczymi.

Firma jest obecna na rynku od 1992r. Posiada długoletnie doświadczenie w branży przewozów towarowych. Zajmujemy się głównie przewozem materiałów sypkich oraz ładunków na paletach.

HANDEL, TRANSPORT, SPEDYCJA ZDZISŁAW SOKOŁOWSKI w Gryficach. Transport zachodniopomorskie, spedycja zachodniopomorskie. All rights reserved.
King of creative projects SHADOWART

 

HTS SOKOŁOWSKI Gryfice, transport gryfice, transport Kołobrzeg, transport Szczecin, transport Koszaklin, spedycjs Koszalin, spedycja szczecin, spedycja międzynarodowa, transport międzynarodowy, roboty ziemne koszalin, roboty ziemne gryfice, roboty ziemne kołobrzeg, roborty ziemne szczecin.